Potrzebujesz błyskawicznej pomocy? Wybierz nasze pogotowie kanalizacyjne – dzięki niemu masz pewność, że otrzymasz wsparcie specjalistów wtedy, gdy go potrzebujesz. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy. Z nami masz pewność, że usterka zostanie usunięcia szybko i skutecznie.

Prowadzimy kompleksowe prace w ramach instalacji kanalizacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

  • czyszczenie instalacji kanalizacyjnych
  • czyszczenie studzienek i osadników
  • przetykanie i udrażnianie rur kanalizacyjnych
  • przepłukiwanie ciągów kanalizacyjnych
  • czyszczenie zbiorników
  • i inne usługi na życzenie klienta

Dojeżdżamy do naszych klientów ekspresowo. Na miejscu nasi pracownicy przeprowadzają dokładną diagnozę problemu, a potem, po uzyskaniu potwierdzenia od klienta, od razu przystępują do pracy.

Zapewniamy naszym klientom atrakcyjne ceny wykonania usług hydraulicznych dla instalacji wodno-kanalizacyjnych. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem pracy przekażą dokładne informacje dotyczące kosztów realizacji usługi.

Do klientów dojeżdżamy na terenie całego Krakowa i okolicznych miejscowości. Jesteśmy do usług przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Podczas gdy inne firmy hydrauliczne już dawno nie pracują, my jesteśmy dostępni i czekamy na zgłoszenia od naszych klientów – wystarczy tylko zadzwonić, a my od razu zjawimy się na miejscu.

Nie czekaj już dłużej i zadzwoń do nas – pogotowie kanalizacyjne może dojechać do ciebie ekspresowo. Zapraszamy!

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.